Гриценко вирішив здати депутатський мандат

Анатолій Гриценко складає повноваження народного депутата України у зв'язку з останніми подіями, які відбулися у Верховній Раді у четвер, 16 січня


Гриценко вирішив здати депутатський мандат

Дану заяву він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Гриценко вирішив здати депутатський мандат

За словами, Гриценко працювати у Верховній Раді, яка своїми законами порушує базові конституційні права 45 мільйонів громадян і замість зміцнення демократії та верховенства права перетворює Українську державу в диктатуру, - я не можу, сообщает УРА-Інформ.

Це суперечить моїм життєвим принципам і цінностям. Заявляю про складання повноважень народного депутата України, - зазначив Гриценко. Він також підкреслив, що вже зареєстрував дану заяву на ім'я голови парламенту Володимира Рибака.

Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких я чесно працював у Верховній Раді протягом року, зрозуміють це рішення, - написав Гриценко.

Источник и фото: svobodaslova.in.ua 17.01.2014


Statistics: 3
Все публикации


Последнее слово— прокурору

В редакцию поступила реплика прокурора г. Москвы Геннадия Пономарева на выступление адвоката Андрея Макарова (см. беседу «Потешный фашизм» — «КП» за 13 октября). Публикуя ответ, редакция следует правилу предоставлять страницы разным точкам зрения.