Нардеп-«регионал» об извергах Захарченко: это «верх позора, такие милиционеры хуже бандитов»

Народный депутат от ПР, экс-министр внутренних дел, генерал-полковник милиции Николай Джига по достоинству оценил действия «Беркута».


Нардеп-«регионал» об извергах Захарченко: это «верх позора, такие милиционеры хуже бандитов»

В своем Фейсбуке он написал следующее:

«Целый день звонят многие люди просят высказать свое отношение к факту когда молодого человека, работники милиции раздели полностью на морозе и издевались над ним. Мое мнение следующее, большего цинизма за 36 лет работы в органах внутренних дел на разных должностях я не встречал и не видел. Верх позора и безобразия, совершенно беззащитного, в тот момент, человека в присутствии достаточно большого количества милиционеров унижать и подвергать пыткам такого рода, есть тяжкое преступление. Думаю прокуратура должна немедленно в этом случае взять под стражу виновных, такие милиционеры хуже бандитов».

Источник: obkom.net.ua 26.01.2014


Козака Михайла Гаврилюка затримали, роздягли та катували на морозі бійці спецпідрозділу МВС «Ягуар». Про це зі сцени Майдану заявив народний депутат Олег Ляшко.

«Михайла Гаврилюка затримували Хортюк Сергій та Костюк Максим. Чуб козакові різав майор Фірак Ігор. Команди бійцям віддавав полковник Плахотнюк Олег Миколайович», - зачитав прізвища силовиків нардеп.

При цьому він сказав, що опублікував ці дані, щоб усі, хто стоїть зараз на захисті режиму Януковича, зрозуміли, що усе таємне рано чи пізно розкриється, що усі винні будуть покарані, що ніякі маски та бронежилети не зможуть врятувати їх від справедливого покарання.

Для довідки, «Ягуар» — окремий полк спеціального призначення Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, військова частина 3028, що дислокується в місті Калинівка Вінницької області.

Застосовується для встановлення правопорядку під час групових хуліганських дій, припинення масових безладів, придушення бунтів у місцях позбавлення волі. У разі загострення ситуації на державному кордоні, може бути використаний для узгоджених дій з підрозділами Державної прикордонної служби України. В умовах воєнного конфлікту діє як штурмовий загін. Підрозділ придатний до здійснення як оборонних так і наступальних операцій.

У звичайній обстановці особовий склад займається службовою і бойовою підготовкою, несе патрульну службу з охорони громадського порядку.

Источник и фото: gazeta.ua 02.02.2014


Statistics: 29
Все публикации


Либеральная демократия

Либеральная демократия (западная демократия) — правовой строй, построенный на основе представительной и прямой демократии, в котором воля большинства и способность избранных представителей, осуществляющих власть, ограничены во имя защиты прав и свобод меньшинства и отдельных граждан.